Duke filluar nga €212

Suita Familjare me dy dhoma gjumi me Ballkon – Godina Dytësore

75m²
3 beds
2 bathrooms
Extra King-Size Bed
Krevati: Extra King-Size Bed
one rollaway (surcharge) and one crib (free)
Krevat shtesë: one rollaway (surcharge) and one crib (free)
5 adults, 1 child
Kapaciteti maksimal: 5 adults, 1 child
75m²
Sipërfaqja: 75m²
Partial Sea View from balcony
Pamja: Partial Sea View from balcony
5th
Kati: 5th
Ambjent ndënjje
Ambjent ndënjje
10 m², kabinë e hapur dushi
2 Banjo: 10 m², kabinë e hapur dushi
Me Ballkon
Me Ballkon

Kënaquni me elegance e një dhome të dekoruar bukur, me krevat të përmasave mbretërore, jastëk joalergjik të fortësive të ndryshme dhe të gjitha lehtësirat në dhomë ose banjo.

Fasilitet e dhomës

 • Robdishan Robdishan
 • Kafe dhe çaj Kafe dhe çaj
 • Shishe uji pa pagesë Shishe uji pa pagesë
 • Makinetë kafeje Makinetë kafeje
 • Tharëse flokësh Tharëse flokësh
 • Shërbim pastrimi Shërbim pastrimi
 • Tavolinë hekuri Tavolinë hekuri
 • Ibrik Ibrik
 • TV i plotë me kanale satelitore TV i plotë me kanale satelitore
 • Mobilje bagazhi Mobilje bagazhi
 • Tualeterira luksoze Tualeterira luksoze
 • Pasqyrë zmadhuese Pasqyrë zmadhuese

Disponueshmëria

sot dhomë në dispozicion nuk ka disponueshmëri datat e zgjedhura

Seasons Price

Season From To Days Price
Two Bedroom Family Suite with Balcony - Secondary Building 01 Nov 2022 31 Dec 2022 All €131
01 Jan 2023 30 Apr 2023 All €153
01 May 2023 15 Jun 2023 All €176
16 Jun 2023 30 Jun 2023 All €188
01 Jul 2023 31 Jul 2023 All €217
01 Aug 2023 31 Aug 2023 All €236
01 Sep 2023 15 Sep 2023 All €232
16 Sep 2023 30 Sep 2023 All €212
01 Oct 2023 31 Dec 2023 All €131

Shërbime shtesë

Suita Familjare me dy dhoma gjumi me Ballkon – Godina Dytësore

Parking 24 orë

/ Person
Suita Familjare me dy dhoma gjumi me Ballkon – Godina Dytësore

Mëngjesi continental bufe

/ Person
Suita Familjare me dy dhoma gjumi me Ballkon – Godina Dytësore

Hyrje në qëndrën SPA

/ Person
Suita Familjare me dy dhoma gjumi me Ballkon – Godina Dytësore

Internet

/ Person
Suita Familjare me dy dhoma gjumi me Ballkon – Godina Dytësore

Çadër, shezllona dhe peshqirë në pishinën e jashtme ose në plazhin privat gjatë sezonin veror (15 Qershor – 15 Shtator)

/ Person

Kontrolloni disponueshmërinë

1 Room , 1 Adult , 0 Children
Dhomat
Të rriturit
Fëmijët