Kontakt

Keni nevojë për ndihmë me rezervimin tuaj online, keni një pyetje apo keni nevojë për më shumë informacion? Ju lutem na kontaktoni ne formën e kontaktit!

Rezervimet ju lutemi telefononi ose email

Telefon: +355 52 909 090
Email: info@palacehotel.al

Na Kontaktoni

Ju lutemi plotësoni formularin e mëposhtëm dhe ne do ju kontaktojme sa më shpejt të jetë e mundur

  Vendndodhja

  Rruga Pavaresia 54, Durrës, Albania

  Shikoni FAQ-të tona

  Pyetjet e zakonshme që marrim nga klientët tanë janë të gjitha të mbuluara në seksionin tonë FAQ. Ju lutemi hidhini një sy për të marrë menjëherë një përgjigje për pyetjen tuaj.

  Kontrolloni disponueshmërinë

  1 Room , 1 Adult , 0 Children
  Dhomat
  Të rriturit
  Fëmijët