Dhoma Standarte me pamje nga kopeshti

Dhoma Standarte me pamje nga kopeshti

Start from 95.00/night

Your Reservation

Jane dhoma luksoze, me nje arredim modern dhe klasik njekohesisht me pamje nga kopeshti, te pozicionuar ne godinen dytesore.Shijoni elegancën e një experience me 5 yje dhe rehatinë e kësaj dhome të dekoruar mjaft bukur.Dhomat janë të pajisura me një krevat dopio të përmasës king ose dy krevate teke dhe japin mundësinë të akomomodohet një krevat shtesë. Tualeti ka një hapsirë mjaft të bollshme (pothuaj 6 m2) dhe dushi është i stilit walk in.
Sipërfaqja e dhomës: 25 m2
Kapaciteti maksimal: 2 të rritur + 1 fëmijë

Fëmijet nën 3 vjeç akomodohen pa pagesë.
Femijët mbi 3 vjeç do te paguajnë shtesë në akomodim.

Dhomat janë të pajisura me:
Ajër i kondicinuar, Televizor LCD satelitior, Kasafortë, Minibar, Tharëse flokësh, Telefon, Pajisje të kujdesit personal, Rrobdishan, Shapka, Shërbim pastim dhome, Shërbim në dhomë

Të disponueshme me kërkesë:
Krevat bebi, Hekur/Tavolinë hekuri

Shërbimet e përfshira në çmim:
– Mëngjesi bufe
– Hyrje pa pagesë në ambjentet e qëndrës
SPA (Pishinë e brendshme, Jacuzzi, Sauna,
Palestër)
– WiFi pa pagesë
– Parking 24H pa pagesë
– Çadër dhe shezlong në pishën e jashtme
apo në plazh gjatë sezonit të verës (15
Qershor – 15 Shtator)

Shkurt 2023
Hën Mar Mër Enj Pre Sht Die
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28  
Mars 2023
Hën Mar Mër Enj Pre Sht Die
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Standard Garden View

Start from 95.00/night

Your Reservation

They are luxurious rooms, with modern and classic furnishings, with a view of the garden, positioned in the second building.
Enjoy the elegance of a 5 star experience and the comfort of this beautifully furnished room.
Rooms are equipped with a king-size bed or two twin beds and offer the possibility to accommodate an extra bed.The bathroom is quite spacious (around 6 m2) and features a walk in shower.
Size: 25 m2
Maximum occupancy: 2 adults + 1 child

Children under 3 years old are accommodated for free.
Children over 3 years old are charged with extra bed cost.

Room Amenities:
Air conditioning, LCD satellite TV, In-room safe, Minibar, Hairdryer, Telephone, Bath amenities, Bathrobes, Slippers, Housekeeping service, Room Service

Available on request:
Baby cot , Iron/Ironing board

Included in the price:
– Breakfast buffet included in the price
– Free entrance at the SPA areas (Indoor
pool, Jacuzzi, Sauna and Fitness center)
– Free WiFi internet access
– 24H free parking
– Umbrella and sun beds at the outdoor
pool or at our private beach during the
summer season (15 June -15 September)

+ 20.00 to price

Shkurt 2023
Hën Mar Mër Enj Pre Sht Die
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28  
Mars 2023
Hën Mar Mër Enj Pre Sht Die
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31