Evente

Organizoni eventet tuaja ne sallat e konferencave & eventeve

Bashkëpunoni me stafin tonë ekspert për t’Ju ndihmuar të realizoni një event unik, qoftë kjo konferencë, takime, seminar apo trajnime. Shefi jonë do të përgatisë për Ju shërbimin katering që i përshtatet më mirë temës apo buxhetit tuaj. Ne mund t’Ju ndihmojmë të realizoni mbremjen gala shtruar me tapet të kuq apo dasmën e ëndrrave tuaja, në vendin më elegant të Durrësit.

Dhoma Konferencash / Eventesh

Ne ofrojmë dy zona të ndryshme të hotelit tonë që mund të përdoren si konferenca dhe vende për ngjarje. I pari ndodhet në katin e dytë të ndërtesës. Ajo ofron një dhomë të vogël takimi me një ballkon para saj. Kjo zonë mund të përdoret për kokteje ose për ngjarje banketi pasi hapet drejt një verande të dekoruar bukur me një burim të ndriçuar me ngjyra në qendër.
E dyta dhe më ekskluzive, është salloni që ndodhet në katin e pestë të ndërtesës. Me dekorin e tij luksoz, tavanin e dritareve tavan në qendër të dhomës dhe dritaret e saj panoramike që ofrojnë pamje madhështore të detit Adriatik. Çarçafët me kristale dhe karriget e veshura delikate vendosin tonin për atë që është e sigurtë se do të jetë një ngjarje më e paharrueshme. Për efekt më spektakular, sjellni jashtë në dritaret e palosshme që lejojnë zgjerimin drejt ballkonit përreth.