Akomodimi

Dhomat tona dhe Suitat.

Palace Hotel & Spa ka gjithesej 30 dhoma dyshe dhe 3 suita.
Të gjitha dhomat tona janë të dizenjuara dhe te mobiluara deri ne
detajin me te vogel, për tu siguruar klienteve tanë një pushim të rehatshëm
dhe te paharrueshem.
Tek ne kombinohet luksi dhe komoditeti i një hoteli modern ne plazh.

Apartament me 2 dhoma te lidhura

Start from €120.00 per day VIEW DETAILS

Dhoma Standarte

Start from €60.00 per day

Shijoni elegancën e një experience me 5 yje dhe rehatinë e kësaj dhome të dekoruar mjaft bukur.

VIEW DETAILS

Premium Rooms

Start from €75.00 per day

Dhoma me ballkon me pamje nga godinat dhe pjeserisht me pamje nga deti.
Kane dritare me pamje nga tarraca e hotelit.

Dhomat jane me  krevat dopio (me permasa 180×200 – Queen).

VIEW DETAILS

Superior Rooms

Start from €90.00 per day

Dhoma me dritare me pamje nga deti.

Dhomat jane me krevat dopio (me permasa  180×200 cm – Super king) dhe kane mundesine e hapjes se nje krevati shtese tek.

VIEW DETAILS

Deluxe Rooms

Start from €99.00 per day

Shijoni sesi reflektohen rrezet e diellit në sipërfaqen e detit nga pamja që ofron ballkoni privat i kësaj dhome.

Akomodimi i përzgjedhur me shumë shije e bën këtë eksperiencë të papagueshme.

VIEW DETAILS