Dhoma Standarte

Dhoma Standarte

Start from 70.00/night

Your Reservation

Shijoni elegancën e një experience me 5 yje dhe rehatinë e kësaj dhome të dekoruar mjaft bukur.
Disa dhoma mundësojnë një pamje pjesore të detit ose të godinave dhe kopshteve përreth.
Dhomat janë të pajisura me një krevat dopio të përmasës king ose dy krevate teke dhe japin mundësinë të akomomodohet një krevat shtesë. Tualeti ka një hapsirë mjaft të bollshme (pothuaj 6 m2) dhe dushi është i stilit walk in.
Sipërfaqja e dhomës: 16 m2
Kapaciteti maksimal: 2 të rritur + 1 fëmijë

Dhomat janë të pajisura me:
Ajër i kondicinuar, Televizor LCD satelitior, Kasafortë, Minibar, Tharëse flokësh, Telefon, Pajisje të kujdesit personal, Rrobdishan, Shapka, Shërbim pastim dhome, Shërbim në dhomë.

Të disponueshme me kërkesë:
Krevat bebi, Hekur/Tavolinë hekuri

This post is also available in: English

February 2018
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28  
March 2018
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31