Superior Rooms

€90.00/night

Your Reservation

Përmbushni ëndrrën tuaj të një udhëtimi luksoz në buzë të detit dhe shijoni elegancën e një experience me 5 yje të kësaj dhome të dekoruar mjaft bukur. Kjo dhomë e bën akoma më të paharrueshme nga pamja e mrekullueshme e bregdetit.

Dhomat janë të pajisura me një krevat dopio të përmasës king dhe japin mundësinë të akomomodohet një krevat shtesë. Tualeti ka një hapsirë mjaft të bollshme (pothuaj 5.6 m2) dhe dushi është i stilit walk in.

Sipërfaqja e dhomës: 24 m2

Kapaciteti maksimal: 2 të rritur + 1 fëmijë

Dhomat janë të pajisura me:

Ajër i kondicinuar

Televizor LCD satelitior

Kasafortë

Minibar

Tharëse flokësh

Telefon

Pajisje të kujdesit personal

Rrobdishan

Shapka

Shërbim pastim dhome

Shërbim në dhomë

 

Të disponueshme me kërkesë:

Krevat bebi

Hekur/Tavolinë hekuri