Suites

€220.00/night

Your Reservation

Jane dhoma luksoze, me nje arredim modern dhe klasik njekohesisht, te pozicionuar ne qender te katit,  me nje ballkon te madh ( 10 m2)  me pamje te gjere nga deti.

Dhomat jane me krevat dopio ( me permasa 190×200 cm – King Size) dhe kane nje hapesire te
bollshme dhe nje dhome ndenjeje me dy kolltuqe e nje divan te rehatshem. Kapaciteti maksimal 4 persona te rritur

Dhomat Suite ka mundesine e hapjes se nje krevati shtese dopio.

Dhomat jane te pajisura me:
1.Televizor  LCD
2.Ajer i kondicionuar
3.Minibar
4.Sherbim Wi-Fi
5.Kasaforte
6.Tharese flokesh
7.Telefon
8.Sherbim ne dhome

Ka nje  tualet te pajisur me dush (4.3 m2) dhe nje tjeter me vaske (7.7 m2).
Ne cmimin e dhomes perfshihet parkingu falas, mengjesi i shtruar bufe dhe nje cader me dy shezllona ne pishinen e hotelit ose ne plazhin e tij privat.