Suites

€150.00/night

Your Reservation

Përballë një sfondi të shkëlqyer të detit Adriatik, kjo dhomë me një hapsirë të konsiderueshme, me tualet privat në ambjentin e gjumit së bashku me një dhomë ndënje është e përshtatshme për të akomoduar edhe të ftuar të tjerë. Shijoni sesi reflektohen rrezet e diellit në sipërfaqen e detit nga pamja që ofron ballkoni privat i kësaj dhome.

Dhomat janë të pajisura me një krevat dopio të përmasës super king dhe dy tualete. Tualeteti i dedikuar për ambjentin e gjumit (7.7 m2) është i pajisur me një vaskë dhe tualeti tjetër (4.3 m2) ofron një dush të stilit walk in.

Sipërfaqja e dhomës: 50 m2

Kapaciteti maksimal: 4 të rritur

Dhomat janë të pajisura me:

Ajër i kondicinuar

Televizor LCD satelitior

Kasafortë

Minibar

Tharëse flokësh

Telefon

Pajisje të kujdesit personal

Rrobdishan

Shapka

Shërbim pastim dhome

Shërbim në dhomë

 

Të disponueshme me kërkesë:

Krevat bebi

Hekur/Tavolinë hekuri