Dhoma Standarte

€60.00/night

Your Reservation

Shijoni elegancën e një experience me 5 yje dhe rehatinë e kësaj dhome të dekoruar mjaft bukur.

Disa dhoma mundësojnë një pamje pjesore të detit ose të godinave dhe kopshteve përreth.

Dhomat janë të pajisura me një krevat dopio të përmasës king ose dy krevate teke dhe japin mundësinë të akomomodohet një krevat shtesë. Tualeti ka një hapsirë mjaft të bollshme (pothuaj 6 m2) dhe dushi është i stilit walk in.

Sipërfaqja e dhomës: 16 m2

Kapaciteti maksimal: 2 të rritur + 1 fëmijë

Dhomat janë të pajisura me:

Ajër i kondicinuar

Televizor LCD satelitior

Kasafortë

Minibar

Tharëse flokësh

Telefon

Pajisje të kujdesit personal

Rrobdishan

Shapka

Shërbim pastim dhome

Shërbim në dhomë

 

Të disponueshme me kërkesë:

Krevat bebi

Hekur/Tavolinë hekuri