Premium

Special Rooms

Premium Rooms

€75.00/night

Your Reservation

Shijoni elegancën e një experience me 5 yje dhe rehatinë e kësaj dhome të dekoruar mjaft bukur.

Relaksohuni me pamjet përreth si dhe një pamje pjesore të detit që ofron ballkoni i dhomës.

Dhomat janë të pajisura me një krevat dopio të përmasës king ose dy krevate teke dhe japin mundësinë të akomomodohet një krevat shtesë. Tualeti ka një hapsirë mjaft të bollshme (pothuaj 5.2 m2) dhe dushi është i stilit walk in.

Sipërfaqja e dhomës: 25 m2

Kapaciteti maksimal: 2 të rritur + 1 fëmijë

Dhomat janë të pajisura me:

Ajër i kondicinuar

Televizor LCD satelitior

Kasafortë

Minibar

Tharëse flokësh

Telefon

Pajisje të kujdesit personal

Rrobdishan

Shapka

Shërbim pastim dhome

Shërbim në dhomë

 

Të disponueshme me kërkesë:

Krevat bebi

Hekur/Tavolinë hekuri