Dhome standarte me pamje nga kopeshti

€60.00/night

Your Reservation

Jane dhoma luksoze, me nje arredim modern dhe klasik njekohesisht me pamje nga kopeshti, te pozicionuar ne godinen dytesore.

Shijoni elegancën e një experience me 5 yje dhe rehatinë e kësaj dhome të dekoruar mjaft bukur.
Dhomat janë të pajisura me një krevat dopio të përmasës king ose dy krevate teke dhe japin mundësinë të akomomodohet një krevat shtesë. Tualeti ka një hapsirë mjaft të bollshme (pothuaj 6 m2) dhe dushi është i stilit walk in.
Sipërfaqja e dhomës: 25 m2
Kapaciteti maksimal: 2 të rritur + 1 fëmijë

Dhomat janë të pajisura me:
Ajër i kondicinuar
Televizor LCD satelitior
Kasafortë
Minibar
Tharëse flokësh
Telefon
Pajisje të kujdesit personal
Rrobdishan
Shapka
Shërbim pastim dhome
Shërbim në dhomë

Të disponueshme me kërkesë:
Krevat bebi
Hekur/Tavolinë hekuri