Deluxe Rooms

€99.00/night

Your Reservation

Shijoni sesi reflektohen rrezet e diellit në sipërfaqen e detit nga pamja që ofron ballkoni privat i kësaj dhome.

Akomodimi i përzgjedhur me shumë shije e bën këtë eksperiencë të papagueshme.

Dhomat janë të pajisura me një krevat dopio të përmasës king dhe japin mundësinë të akomomodohet një krevat shtesë. Tualeti ka një hapsirë mjaft të bollshme (pothuaj 6.7 m2) dhe dushi është i stilit walk in.

Sipërfaqja e dhomës: 25 m2

Kapaciteti maksimal: 2 të rritur + 1 fëmijë

Dhomat janë të pajisura me:

Ajër i kondicinuar

Televizor LCD satelitior

Kasafortë

Minibar

Tharëse flokësh

Telefon

Pajisje të kujdesit personal

Rrobdishan

Shapka

Shërbim pastim dhome

Shërbim në dhomë

 

Të disponueshme me kërkesë:

Krevat bebi

Hekur/Tavolinë hekuri