Apartament me 2 dhoma te lidhura

€120.00/night

Your Reservation

Jane 2 dhoma luksoze, dhome paradhome, me nje arredim modern dhe klasik njekohesisht, te pozicionuar ne godinen dytesore me pamje nga kopeshti.

Dhomat jane me 2 krevate dopio ( me permasa 190×200 cm – King Size) dhe kane nje hapesire te
bollshme dhe nje dhome ndenjeje me dy kolltuqe e nje divan te rehatshem. Kapaciteti maksimal 4 persona te rritur

Dhomat Apartament ka mundesine e hapjes se nje krevati shtese.

Dhomat jane te pajisura me:
1.Televizor  LCD
2.Ajer i kondicionuar
3.Minibar
4.Sherbim Wi-Fi
5.Kasaforte
6.Tharese flokesh
7.Telefon
8.Sherbim ne dhome

Ka 2 tualete te pajisur me dush (7.7 m2)
Ne cmimin e dhomes perfshihet parkingu falas, mengjesi i shtruar bufe dhe nje cader me dy shezllona ne pishinen e hotelit ose ne plazhin e tij privat.