CHECK AVAILABILITY

ACCOMODATION

Akomodimi luksoz i hotelit tonë përbëhet nga 53 dhoma të dekoruara me
mjaftë bukur që përmbushin të gjitha nevojat, qoftë një çift në muajin e tyre të
mjaltit, një familje me pushime, apo kolegë në shërbim. Hoteli ofron suita me
pamje ballore nga deti, dhoma delukse apo superior po me pamje nga deti,
apartamente me dy dhoma, dhoma premium me pamje pjesore nga deti si dhe
dhoma standard me pamje nga qyteti apo nga kopshtet përreth.

Shiko detajet e akomodimi

Apartament me 2 dhoma te lidhura

Start from €120.00 per day VIEW DETAILS

Dhoma Standarte

Start from €60.00 per day

Shijoni elegancën e një experience me 5 yje dhe rehatinë e kësaj dhome të dekoruar mjaft bukur.

VIEW DETAILS

Premium Rooms

Start from €75.00 per day

Dhoma me ballkon me pamje nga godinat dhe pjeserisht me pamje nga deti.
Kane dritare me pamje nga tarraca e hotelit.

Dhomat jane me  krevat dopio (me permasa 180×200 – Queen).

VIEW DETAILS

Superior Rooms

Start from €90.00 per day

Dhoma me dritare me pamje nga deti.

Dhomat jane me krevat dopio (me permasa  180×200 cm – Super king) dhe kane mundesine e hapjes se nje krevati shtese tek.

VIEW DETAILS

MË E MIRA PËR JU

  • 50 Dhomat më të mira & 3 Suita - 5 Yje
  • Një Shumëllojshmëri Shërbimesh & Produktesh
  • Eksperiencë Rigjallëruese në Qënrën SPA

NA GJENI